Boyfriend jeans & Straps

by - 19:18:00Przy okazji pięknej, już prawie letniej pogody wybrałam się razem z moim chłopakiem na kielecką Karczówkę. To wspaniałe miejsce do podziwiania całej panoramy Kielc oraz odpoczynku w cieniu wielkich drzew. Można tu także odwiedzić klasztorną kaplicę i ogród. Wracając można zmienić trasę i przejść czerwonym szlakiem prowadzącym do Chęcin przez zielony, sosnowy las. Ze szczytu drzew słychać piękny śpiew ptaków. Piękny plener wręcz nakazuje do robienia tu zdjęć. Kielce to świetne miejsce na spacer, nawet po centrum. Tu też udaliśmy się po odpoczynku na Karczówce. W najbliższym czasie nieco przybliżę Wam moje miasto :)
Uwielbiam klasę i elegancję, jednak czasem mam ochotę na coś luźnego, casualowego. Basicowa bluzka w połączeniu z moimi ulubionymi jeasnami - boyfriendami to mój najczęstszy wybór tej wiosny. Spodnie z dziurami są idealne zarówno na chłodniejszy jak i na cieplejszy dzień. Jeśli chodzi o ich kolor to zdecydowanie należy on do tych najbardziej pożądanych przeze mnie - lekko sprany, jasny, niebieski, mocny jeans. Nogawki, jak to w boyfriendach, są proste, jednak w przypadku tej stylizacji lepiej wyglądają zawinięte do góry.
Aby całość pozostała w moim stylu zdecydowałam się na założenie kabaretek pod spodnie oraz idealnie pasujących do nich ramiączek z paskami od Promees, które poznaliście w poprzednim poście. Do tego czarno srebrne buty oraz okrągłe, także srebrne okulary lustrzanki. Ponadczasowy plecak z czarnej skóry pasuje jak zawsze do wszystkiego, w szczególności do zestawień tego typu. Takie połączenie to idealny zestaw na codzień, na luźny dzień lub spacer po mieście.
APARAT: SONY DSC-HX60BFOTOGRAF: Wojtek


Do usłyszenia wkrótce! :*

Aby być na bieżąco zostań obserwatorem na blogu oraz na innych social mediach, aby nie przegapić żadnej nowości :)

INSTAGRAM @miller.emilia
SNAPCHAT @mlecznyraj

Pamiętajcie o newsletterze, do którego możecie zapisać się w prawej kolumnie podając swój adres email!

You May Also Like

0 komentarze